Від упорядника

Ідея створити цю бібліотеку прийшла у ті далекі дикі часи минулого тисячоліття, коли найбільш розповсюдженою кодировкою була транслітерація, а сторінки українькою можна було перелічити по пальцях. Роки минали. Кількість українських місць повільно але невпинно зростала. Отже зараз існує чимало сторінок, присвячених української літературі, і майже кожен може знайти щось на свій смак.

Метою цієї сторінки є поширення української культури, зокрема поезії, у світі. Мені здається, що електронні версії не зможуть остаточно витіснити друковани книжки. Текст на екрані ніколи не матими тієї таємничої енергії, яка передається людині, коли та тримає у руках книжку. Нажаль, українську літературу зараз видають дуже обмеженими тиражами. Отже дістати українські книжки важко навіть у самій Україні, а не лише за її межами. У такій скрутній сітуації, поширення літературних скарбів через світову мережу Інтертнет виглядає дуже привабливо.

Інтернет може бути корисним ще у іншому напряму. Його популярність серед молоді стрімко зростає, так само як і користування їм. Таким чином, можна сподіватись на те, що наявність поезії та прози в Інтернеті створе серед молоді зацікавленість у літературі. У решті решт, зміст є важливіший за форму.

Наприкінці, хочу надати список крамниць які продають книжки через Мережу. Якщо Ви маєте можливість, купуйте українські книжки, будь ласка! Таким способом Ви зможете підтримати українську літературу та її розвиток. Попит завжди призводе до пропозиції.

  • Каталог "Книгоноша" (Україна) — розсилка у будь-яку країну.
  • Каталог "Besahy" (США, Україна)
  • "БібліоМаг" (Україна) — розсилка тільки по Україні
  • The Ukrainian Book Store (Канада)
  • "Колос" (США)
  • "Євшан" (Канада) — нажаль, літератури дуже мало

    Усі зауваження, запитання та пропозиції надсилайте на uporiadnyk@pysar.com, будь ласка. Дякую!

  •